TLAKAN-R8 SMART

Sada pro ovládání dvou čerpadel v systémech tlakových kanalizací s konzolí KSH-P4 a online komunikací

5/5

7 200 Kč bez DPH

8 712 Kč s DPH

Roční předplatné aplikace NOM: 350,41 Kč bez DPH (424 Kč s DPH) za jedno zařízení.
V ceně předplatného je připojení do mobilní sítě SIGFOX. Uživatel neplatí další poplatky.

TLAKAN-R8 SMART je sada pro snadnou instalaci umožňující ovládání dvou čerpadel. Konsole KSH-P4 se všemi potřebnými snímači hladiny se jednoduše připevní na většinu vřetenových kalových čerpadel. SCR-P8 SMART je zařízení pro montáž na DIN do rozvaděčů, umožňující připojení konsole KSH-P4 (tři vodivostní sondy a dva plovákové spínače). Zajišťuje snímání hladiny pomocí sond a plováků, rovnoměrné zatížení obou čerpadel, vyhodnocuje výpadek dvou motorových spínačů a ovládá stykače pomocí výstupních kontaktů 5A / 230V. Pro nastavení, signalizaci provozu a poruch je použit barevný dotykový displej, zobrazující potřebné informace, včetně zobrazení nápověd pro odstranění poruch. Pro indikaci napájení a záložního snímání hladiny jsou použity LED kontrolky. Mechanický přepínač umožní v případě problémů deaktivaci elektroniky a přímé ovládání pomocí plováku. Poruchy jsou signalizovány houkačkou, na displeji a emailem. Provozní data jsou přenášena do webové aplikace NOM pomocí mobilní sítě sigfox, kde jsou graficky zobrazena a lze je dále zpracovávat.

ukázka ovládání

Aplikace NOM

Přehledná zobrazení pomocí webové aplikace Noria Online Monitoring (NOM) s funkcemi ADAPTIVE CONTROL, pro automatickou kontrolu opotřebení hydraulické části čerpadla a automatické pročistění při nečinnosti. Diagnostické nástroje umožňují vzdálenou analýzu stavu zařízení a vzdálené ovládání. Online zobrazení stavu čerpadla, provozních statistik, čítačů, nastavení a alarmové historie. NOM odesílá alarmy na email, automaticky generuje a odesílá měsíční souhrnné výpisy pro jednotlivá zařízení. Aplikace NOM je vhodná jako dispečink pro provozovatele.

Technické parametry

VÝROBEKElektrické napájeníHmotnostIndikace napájeníNapětí na sondáchOvládací napětíPočet spínacích kontaktůZatížení kontaktuKrytíPracovní teplota
TLAKAN-R8 SMART230 V / 50 Hz0,5 kgzelená LED5 VAC14 VDC1max 50 mAIP40 / svorkovnice IP20-20 až 55°C