NORIA group

NORIA group je spojení technologických a obchodních firem, které společně dodávají na evropský trh čerpadla a čerpací systémy na nejvyšší technické a užitné úrovni.

NORIA

Společnost NORIA s.r.o. je významný český výrobce, specializující se na design, výrobu a prodej čerpadel a čerpacích systémů určených do studní, vrtů a pro tlakovou kanalizaci.

Dodáváme zákazníkům čerpadla a čerpací systémy na nejvyšší technické a užitné úrovni. Toho dosahujeme díky našim dlouholetým zkušenostem z oboru čerpací techniky a neustálým vývojem našich čerpadel.

Promyšlenou konstrukcí a použitím nerezového materiálu na všechny kovové části našich čerpadel se nám podařilo dosáhnout jejich dlouhé životnosti bez nutnosti nákladných servisních zásahů.

Čerpadla, ponorné motory, elektroniku pro ovládání i ostatní komponenty čerpacích systémů NORIA sami nejen vyvíjíme, ale i vyrábíme, což nám umožňuje neustálou kontrolu kvality.

NORIA SLOVENSKO

NORIA SLOVENSKO je dceřinou obchodně-projekční společností zajišťující realizaci zakázek pro tlakové kanalizace, dodávky čerpadel, tlakových nádob a dalších výrobků mateřské společnosti NORIA.

Přední jedinečnou výhodou je, že díky nejužší provázanosti firem můžeme nabídnout veškeré záruky, servisy i podporu projektantům tak, jako na domácím trhu. Uvést: Díky provázanosti firem můžeme nabídnout veškeré záruky, servisy i podporu projektantům tak, jako na domácím trhu.

NORIA PUMPS

Obchodní společnost zajišťující maloobchodní prodeje a distribuci čerpacích systémů našich zahraničních partnerů. Znalost potřeb koncových zákazníků přináší řadu výhod při vývoji čerpacích systémů NORIA.

NORIA TECHNOLOGY

Technologická společnost zajišťující vývoj a provoz online aplikací NOM, SD a SERVIS, zabývající se také vývojem a výrobou elektrokomponentů pro ovládání čerpadel a tlakových kanalizací.

Díky dlouholetým zkušenostem a specializací na čerpací systémy NORIA přinášíme výrobky a aplikace na nejvyšší technické a užitné úrovni.