SCR-P4 SMART

Pro ovládání čerpadla v systémech tlakových kanalizací s online komunikací

5/5

4 800 Kč bez DPH

5 808 Kč s DPH

Roční předplatné aplikace NOM: 350,41 Kč bez DPH (424 Kč s DPH) za jedno zařízení.
V ceně předplatného je připojení do mobilní sítě SIGFOX. Uživatel neplatí další poplatky.

SCR-P4 SMART je zařízení pro montáž na DIN do rozvaděčů, umožňující připojení tří vodivostních sond a dvou plovákových spínačů. Zajišťuje snímání hladiny pomocí sond a plováků, vyhodnocuje výpadek motorového spínače a ovládá stykač pomocí výstupního kontaktu 5A / 230V. Pro nastavení, signalizaci provozu a poruch je použit barevný dotykový displej, zobrazující potřebné informace, včetně zobrazení nápověd pro odstranění poruch. Pro indikaci napájení a záložního snímání hladiny jsou použity LED kontrolky. Mechanický přepínač umožní v případě problémů deaktivaci elektroniky a přímé ovládání pomocí plováku. Poruchy jsou signalizovány houkačkou, na displeji a emailem. Provozní data jsou přenášena do webové aplikace NOM pomocí mobilní sítě SIGFOX, kde jsou graficky zobrazena a lze je dále zpracovávat.

Ukázka ovládání

INSTALACE SCR P4 SMART

Přehledná zobrazení pomocí webové aplikace Noria Online Monitoring (NOM) s funkcemi ADAPTIVE CONTROL, pro automatickou kontrolu opotřebení hydraulické části čerpadla a automatické pročistění při nečinnosti. Diagnostické nástroje umožňují vzdálenou analýzu stavu zařízení a vzdálené ovládání. Online zobrazení stavu čerpadla, provozních statistik, čítačů, nastavení a alarmové historie. NOM odesílá alarmy na email, automaticky generuje a odesílá měsíční souhrnné výpisy pro jednotlivá zařízení. Aplikace NOM je vhodná jako dispečink pro provozovatele.

Technické parametry

VÝROBEKElektrické napájeníHmotnostIndikace napájeníNapětí na sondáchOvládací napětíPočet spínacích kontaktůZatížení kontaktuKrytíPracovní teplota
SCR-P4 SMART230 V / 50 Hz0,5 kgzelená LED5 VAC14 VDC1max 50 mAIP40 / svorkovnice IP20-20 až 55°C